מסרק אולטרסאונד לחיסול ביצים וכינים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מסרק אולטרסאונד לחיסול ביצים וכיניםהן מציקות, מגרדות וגורמות לתחושת חוסר נוחות רבה מאד. הן מופיעות לרוב אצל ילדים ובטווח גילאים רחב, אבל יכולות גם להופיע אצל מבוגרים.

הכינים הן מטרד של ממש וישנן כיום לא מעט שיטות, המוצעות לסובלים מהן. יחד עם זאת, לא פשוט להיפטר מהכינים וחשוב לחפש את המענה הטיפולי המתאים, שיוכל לסייע בכך. אחד הפיתוחים של העת האחרונה, פיתוח של חברת פאראסוניק הישראלית, נקרא מסרק אולטרסאונד העוזר לחסל הן את הכינים עצמן והן את הביצים.

המצאה חדשנית ופתרון יעיל במלחמה נגד כינים וביצי כינים

מסרק האולטרסאונד של פאראסוניק נקרא Exlicer. המסרק יוצר גלי אולטרסאונד, הפוגעים באופן ישיר בכינים ובביצים ומחסלים אותן. בניגוד לחומרים אחרים, התכשיר איננו מכיל חומרי הדברה, ולכן הכינים אינן מפתחות עמידות אליו. מעבר לכך, המסרק מעוצב בסגנון מיוחד, כל שניתן יהיה לסרק את השיער מבלי לגרום לכאב.

חברת פאראסוניק הוקמה בשנת 2014 בנצרת ולאחרונה עברו משרדיה לתל אביב. היזמית מור כהן היא זו העומדת מאחוריה והיא בעלת שני תארים: תואר שני בביולוגיה ובגנטיקה מטעם אוניברסיטת בן גוריון ותואר שני במינהל עסקים מטעם אוניברסיטת תל אביב. מור מספרת כי בעבר עבדה בחברות פיתוח שונות עם התמקדות בפיתוח מכשור רפואי.

על הרעיון בפיתוח מסרק כזה אחראית מור עצמה, שלקחה חלק בכל שלבי יצירתו. המסרק נועד לתת מענה לבעיה הנחשבת למטרידה ביותר הורים מכל העולם, בעיה שלא נמצא עד היום פתרון יעיל שאיננו מכיל חומרי הדברה חריפים ורעילים ואת הצורך בחזרה על מספר טיפולים רב כדי להביא לחיסולן המוחלט של הביצים ושל הכינים.

הרעיון שעומד מאחורי

כהן מספרת כי אחת הסיבות שהובילה אותה לפתח את הרעיון היתה רמת עמידותן הגבוהה של הכינים לתכשירים השונים שיצאו אל השוק. מעבר לכך מדובר במגיפה של ממש שהטיפול בה גורם לרוב לאי נעימות רבה מאד. כדי שתוכל לצאת לדרך עם המוצר, חיפשה מור גב כלכלי איתן שיוכל לעמוד מאחוריה ומצאה אותו אצל משקיע אמריקאי פרטי, שהסכים לתת לטובת העניין 1.6 מיליון דולר.

בעזרת הון זה יצא לדרך שלב הפיתוח וישנו סיכוי גדול מאד שהמוצר ייצא לשוק ולייצור המוני כבר בתוך שנה. השווקים הרלוונטיים לו בשלב הראשון יהיו השוק האמריקאי, השוק האירופאי, השוק האסיאתי וכמובן גם השוק הישראלי. הסברה כי שמדובר יהיה בהכנסות של 2 מיליארד דולר לשנה.

צוות העובדים בחברה כולל כיום שני מהנדסים האחראיים על הפיתוח, מהנדס ביו רפואה העובד כמנהל הפיתוח וכמומחה לאולטרסאונד, מנכ"ל החברה והיזמית עצמה. מדובר בחברה קטנה, חברה ביתית מאד המעודדת חשיבה מחוץ לקופסא.

לגבי העתיד – מור מאמינה כי בעוד חמש שנים יהפוך מסרק האולטרסאונד למוצר מוביל בשוק וכי החברה צפויה להמשיך לפתח מוצרים דומים בתחום זה הנותנים מענה גם במקרים של טפילים אצל בעלי חיים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן